Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce na Uniwersytecie Pedagogicznym

siwatowy_tydzien_przedsiebiorczosci_2
Termin: 2018-11-18

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny  |  Miejscowość: Kraków

Zapraszamy do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Małopolsce. Koordynatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie jest jednym z partnerów wydarzenia.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym” wśród młodych ludzi.

W programie tegorocznej edycji znaleźć można szeroki wachlarz aktywności, takich jak: szkolenia, seminaria, spotkania z przedsiębiorcami i aniołami biznesu, warsztaty, konkursy, konferencje czy turnieje cashflow.

Wydarzenia, które odbędą się na Uniwersytecie Pedagogicznym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce
Program i rejestracja na wydarzenia towarzyszące Światowemu Tygodniowi Przedsiębiorczości w Małopolsce
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce – Goście Uniwersytetu Pedagogicznego

abk@up.krakow.pl