Międzyuczelniane studenckie warsztaty architektoniczno-urbanistyczne Kraków-Rzeszów 2019

miedzyuczelniane-studenckie-warsztaty
Kategoria
Wydarzenie
Termin
24 września 2019 - 27 września 2019
Miejsce
Uniwersytet Pedagogiczny: Instytut Geografii - Podchorążych 2, 30-084 Kraków


24–27 września 2019 roku odbędą się międzyuczelniane warsztaty urbanistyczne organizowane dzięki współpracy Zakładu Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej oraz Zakładu Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Pedagogicznego. W warsztatach wezmą udział studenci kierunku gospodarka przestrzenna z Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz studenci architektury z Politechniki Rzeszowskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, studenci zajmą się analizą zadanego obszaru projektowego i próbą opracowania koncepcji jego zagospodarowania.

W trakcie warsztatów będą miały miejsce spotkania z urbanistami, architektami i urzędnikami. Ich prelekcje będą miały charakter otwarty nie tylko dla samych uczestników warsztatów, ale wszystkich innych zainteresowanych.

Wśród tegorocznych gości znajdą się: zastępca dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie mgr inż. Łukasz Pawlik, arch. Agata Woźniczka z pracowni architektonicznej BudCud, a także Główny Specjalista w Referencie ds. Rewitalizacji Urzędu Miasta Krakowa Leszek Jasiński. Warsztaty gościnnie odwiedzą także inni specjaliści z zakresu planowania przestrzennego, architektury i urbanistyki.

 

 
 

Wspierane przez iCagenda