Katedra Dydaktyki i Metodologii Instytutu Nauk o Wychowaniu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową KOLIBER zapraszają do akcji Bandana Day organizowanej 25 października 2017 r.
Tego dnia o godzinie 12:15 na Rynku Głównym (pod Wieżą Ratuszową) w Krakowie organizujemy flash mob.

Wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem „Bandana Day”, a symbolem łączących nas wszystkich będą bandany. Planujemy rozdać około tysiąca kolorowych bandan.
Wszyscy razem, w bandanach na głowach, w symbolicznym geście wspierającym dzieci, które zostały poddane chemioterapii, okażemy im solidarność.

Koordynatorem artystycznej strony wydarzenia jest studentka naszego Uniwersytetu, Pani Klaudia Śmistek, dzięki której dwóch polskich artystów zaangażowało się w utworzenie oprawy muzycznej i choreograficznej flash mobu.
Zapraszamy serdecznie Państwa do osobistego lub „wirtualnego” udziału w tym wydarzeniu oraz popularyzacji akcji „ Bandana Day” w mediach społecznościowych.

Zdjęcie z bandaną (może być na przykład na nadgarstku, na szyi, na głowie), opatrzone hashtagiem #BandanaDay pozwoli nam wszystkim zjednoczyć się 25 października o godzinie 12:15, niezależnie od tego, gdzie przebywamy.
Jednocześnie informujemy, że w dniach 26-27 października br. odbędzie się konferencja "Edukacja dziecka z doświadczeniem choroby nowotworowej i jego rodziny w procesie zdrowienia, na którą serdecznie zapraszamy.

20171025 Bandana Day m