Dr Bartosz Ogórek w grupie zwycięzców XII edycji konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców
fot. Andrzej Banaś

Miło nam poinformować, że dr Bartosz Ogórek z Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie znalazł się w grupie zwycięzców XII edycji konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Laureaci tego konkursu otrzymują specjalne stypendium przez okres 3 lat. Wśród młodych naukowców zatrudnionych w Instytucie stale przybywa laureatów prestiżowych konkursów i osób realizujących wysoko oceniane granty (głównie NCN i NPRH). To ważny i perspektywiczny kierunek rozwoju Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego