20 października 2017 r. w głównym budynku Uniwersytetu Pedagogicznego zostały uroczyście otwarte strefy odpoczynku „Książka i kawa”.

Pomysłodawcami i inicjatorami utworzenia stref byli studenci z Samorządu Studentów, na czele z przewodniczącą Aliną Greliak. Strefy, zlokalizowane na parterze i na pierwszym piętrze głównego budynku UP, zostały utworzone w ramach współpracy Uczelni z biznesem, przy wsparciu Władz UP oraz Firmy Gobest i Grupy Maspex. Dzięki wytężonej pracy inicjatorów i realizatorów przedsięwzięcia, studenci Uniwersytetu Pedagogicznego będą mogli w komfortowych i estetycznych warunkach nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale także przy dźwiękach muzyki skorzystać z szerokiej oferty aromatycznych napojów, regeneracyjnych soków i drobnych przekąsek.

fot. Marcin Kania