14 października 2017 r. rozpoczynamy kolejny rok akademicki na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań będą „Naukowe podróże – małe i duże”.

Podróże kojarzą nam się z czymś przyjemnym. Czas podróży to czas wypełniony nowymi doświadczeniami, przygodą, czasami niespodzianką. Ale zawsze jest to czas, który wspominamy bardzo dobrze i z ogromną przyjemnością. Dlatego w naszej propozycji pojawił się właśnie element podróżowania.

Dla dzieci będzie to podróż po różnych obszarach nauki, dla rodziców – po zagadnieniach wychowania i edukacji.

W podróż w świat książek, zatytułowaną „Rozwijanie przez czytanie”, zabierze nas dr Wanda Matras-Mastalerz.

Zapraszamy 14 października 2017, na godz. 10.00, do auli w budynku głównym UP przy ul. Podchorążych 2.