5 października 2017 r. rozpocznie się głosowanie na Studenta Roku 2016/2017. Zachęcamy do udziału w plebiscycie!

Zgodnie z regulaminem konkursu spośród „Studentów Miesiąca” (wybranych w okresie od grudnia 2016 r. do czerwca 2017 r.) zostanie wyłoniony „Student Roku”. Głosowanie przebiegać będzie dwuetapowo:

• Etap I – głosowanie on-line na stronie głównej Uczelni – w dniach od 5 października 2017 r. od godz. 15.00 do 11 października 2017 r. do godz. 15.00
  • Etap II – głosowanie Komisji Konkursowej – w dniu 12 października 2017 r.

Kandydat, który uzyska największą liczbę punktów z etapu I i II, otrzyma tytuł „Studenta Roku”. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Uczelni oraz na Facebooku w dniu 13 października 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich Kandydatów!

Anna Wicher

„Studentka Grudnia”

Mateusz Kozłowski

„Student Stycznia”

Katarzyna Zaremba

„Studentka Lutego”

Alina Knycz

„Studentka Marca”

Damian Ksiazek

Damian Książek
„Student Kwietnia”

Natalia Przewrocka

„Studentka Maja”

Klaudia Kluczkiewicz

„Studentka Czerwca”

Jeżeli chcesz osobiście poznać Kandydatów, przyjdź koniecznie do Klubu Studenckiego „Bakałarz” w dniu 9 października 2017 r. (poniedziałek) o godz. 18.00, gdzie podczas krótkich prezentacji o swoich pasjach oraz osiągnięciach opowiedzą:

• „Studentka Grudnia” – Anna Wicher
  • „Student Stycznia” – Mateusz Kozłowski
  • „Studentka Lutego” – Katarzyna Zaremba
  • „Student Kwietnia” – Damian Książek
  • „Studentka Maja” – Natalia Przewrocka

Po prezentacjach Kandydatów wystąpi Łukasz Rębisz (gitara, wokal) oraz DJ.

Zapraszamy!!!!!

20171009 Student Roku Bakalarz