Uniwersytet Pedagogiczny włącza się w akcję Szlachetna Paczka. Aby pomóc jednej z rodzin, potrzeba Waszej pomocy!

W dniach 6-7 grudnia 2016 r. (wtorek, środa) zostanie przeprowadzona zbiórka środków pieniężnych oraz artykułów spożywczych i przemysłowych dla jednej z krakowskich rodzin. Pieniądze można wrzucać do puszek, które znajdują się w Kancelarii Uczelni oraz w biurze Samorządu Studentów (ul. Podchorążych 2, pok. 48b w godz. 9.00-14.00). Produkty spożywcze, higieniczne i inne przyjmuje Samorząd Studentów.

Komu pomagamy?

Paczkę przygotowujemy dla czteroosobowej rodziny: dla Pani Wioletty (36 l.), Pana Piotra (42 l.) oraz Wiktorii (12 l.) i Dawida (10 l.). Rodzice nie mają stałej pracy, rodzina boryka się ze skrajną biedą, ponadto Dawid jest dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną, a Wiktoria cierpi na epilepsję.

Potrzeby rodziny:

• Priorytetowe:
    • kuchenka gazowa z piekarnikiem
    • produkty żywnościowe
    • środki czystości i artykuły higieniczne
  • Pozostałe:
    • materiały szkolne i biurowe
    • wyposażenie mieszkania (mikser, blender, garnki, kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka, łóżka dla dzieci, szafa, biurka, krzesło do biurka, stół i krzesła)
    • odzież i obuwie (szczegóły w Samorządzie Studentów)
    • pozostałe (z listu do Św. Mikołaja): puzzle z motywem zwierząt – Wiktoria, gra elektroniczna – Dawid, czapka i szalik – Pan Piotr, torebka – Pani Wiotetta

Potrzeby są ogromne, ale wspólnymi siłami zdołamy sprawić, że nadchodzące Święta będą dla tej Rodziny wyjątkowe.

Liczymy na Waszą pomoc!