Natalia Królik otrzymuje pamiątkowy dyplom z listem gratulacyjnym oraz zestaw upominkowy od Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP
fot. Patrycja Krawacka

25 stycznia 2023 roku „Studentka Grudnia” – Natalia Królik otrzymała pamiątkowy dyplom z listem gratulacyjnym oraz zestaw upominkowy od Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP. W spotkaniu wzięli także udział kierownik Działu Promocji Adam Gliksman oraz kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła.

uczestnicy spotkania
fot. Patrycja Krawacka

więcej informacji na temat „Studentce Grudnia”

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Zdobywcy tytułu Studenta Miesiąca, zgodnie z regulaminem, otrzymają nagrodę 1000 złotych (brutto), natomiast zdobywca tytułu Studenta Roku otrzyma nagrodę 4000 złotych (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę do konkursu, lecz nie otrzymał tytułu Studenta Miesiąca przyznawanego przez komisję, może ponownie zgłosić swoją kandydaturę do konkursu w następnym miesiącu (nie musi wówczas ponownie składać formularza z zaświadczeniami, wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, iż chce, aby wzięto pod uwagę jego kandydaturę w następnym miesiącu).