Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek i Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP przed gmachem ministerstwa

W siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki w Warszawie rozpoczęło się właśnie spotkanie Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka i Prorektora ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Roberta Stawarza, prof. UP z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, pełnomocnikiem rządu do spraw monitorowania wdrażania reformy szkolnictwa wyższego i nauki Włodzimierzem Bernackim; podsekretarzem stanu, zastępcą Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Izabelą Antos oraz prezesem Rządowego Centrum Legislacji Krzysztofem Szczuckim.

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek i Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki oraz pełnomocnikiem rządu do spraw monitorowania wdrażania reformy szkolnictwa wyższego i nauki Włodzimierzem Bernackim podczas rozmowy

Pełnomocnikiem rządu do spraw monitorowania wdrażania reformy szkolnictwa wyższego i nauki Włodzimierz Bernacki i podsekretarzem stanu, zastępca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Izabela Antos przy stole

Spotkanie dotyczy między innymi kwestii wsparcia Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w prowadzeniu inwestycji zmierzających do budowy centrum kongresowo-dydaktycznego na terenie fortu reditowego „Za Rzeką”.