kubek termiczny na tle rollupów reklamowychbudynek Politechniki Świętokrzyskiej

Dużym zainteresowaniem odwiedzających Salon Maturzystów Perspektywy 2022 w Kielcach cieszyło się stoisko Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Pracownicy Działu Promocji oraz studenci naszej uczelni podczas targów zorganizowanych 6 września 2022 roku odpowiadali na liczne pytania dotyczące miedzy innymi oferowanych kierunków studiów, rekrutacji, organizacji zajęć i pomocy stypendialnej. Na odwiedzających stoisko Uniwersytetu czekały nowowydany katalog z prezentacją Uniwersytetu i jego oferty edukacyjnej na rok akademicki 2023/2024 oraz upominki. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie będzie także obecny na Warszawskim Salonie Maturzystów, który rozpocznie się już jutro na terenie Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 162. Salon warszawski odbędzie się w dniach 8–9 września 2022 roku w godzinach 9.00–15.00. Zapraszamy.