uśmiechnięta brunetka w różowej bluzie

Jeszcze macie szansę zostać studentami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Trwa rekrutacja na studia pierwszego, drugiego stopnia i jednolite magisterskie.

Jak wziąć udział w rekrutacji

Wystarczy odwiedzić System Rekrutacyjny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i założyć konto (uzupełnić swoje dane osobowe, informacje o wykształceniu, załączyć zdjęcie, które zostanie wykorzystane później w legitymacji elektronicznej). Potem, z dostępnych w rekrutacji, wybrać kierunek studiów oraz wnieść opłatę rekrutacyjną.

Aby sprawdzić, na którym spośród naszych kierunków mamy wolne miejsca wystarczy w kryteriach wyszukiwania zaznaczyć opcję „Otwarta rekrutacja”.

kryteria wyszukiwania z z zaznaczoną opcją "Otwarta rekrutacja"

Przy rekrutacji na studia pierwszego stopnia brane będą pod uwagę przeważnie jedynie wasze wyniki maturalne (warto jednak wcześniej sprawdzić w naszym informatorze kryteria przyjęć zamieszczone na stronach poszczególnych kierunków). Jeśli wasze punkty rekrutacyjne wystarczą, by dostać się na wybrany kierunek, w dniu ogłoszenia listy zakwalifikowanych do przyjęcia na studia na swoich kontach rekrutacyjnym zobaczycie status „zakwalifikowany do przyjęcia”. Wtedy będziecie musieli jedynie dostarczyć na uczelnię komplet dokumentów. Gdzie i kiedy należy to zrobić sprawdzicie na stronach kierunków w naszym katalogu w zakładkach „Termin i miejsce dokonania wpisu na studia”.

Na pytania dotyczące rekrutacji odpowiedzą Wam pracownicy Sekcji ds. Rekrutacji (telefon 12 662 60 93, e-mail rekrutacja@up.krakow.pl). Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez media społecznościowe Uniwersytetu Pedagogicznego (Facebook, Instagram) oraz do dołączenia do naszej grupy FB UP: rekrutacja.

Spotkajmy się na Uniwersytecie Pedagogicznym.