prezentacja oferty Uniwersytetu Pedagogicznego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej

Pracownicy Instytutu Nauk Technicznych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie we współpracy z nauczycielami Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej zorganizowali 8 kwietnia 2022 roku Konkurs Wiedzy Technicznej z zakresu mechatroniki. W Konkursie wzięła udział młodzież kształcąca się przede wszystkim w klasach o specjalności mechanika i mechatronika. Uczniowie z najlepszymi wynikami w tej naukowej rywalizacji otrzymali nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

młodzież podczas  Konkursu Wiedzy Technicznej z zakresu mechatroniki

wręczenie nagród w Konkursie

przedstawiciele Uniwersytetu Pedagogicznego (wraz z dyrektorem Instytutu Nauk Technicznych dr. hab. Henrykiem Nogą, prof. UP) przed technikum w Limanowej

Kolejnym etapem współpracy Instytutu Nauk Technicznych z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących będzie uruchomienie niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku edukacja techniczno-informatyczna o specjalności mechatronika samochodowa. Zgodnie z planem większość zajęć dydaktycznych będzie odbywać się na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.