Nadanie doktoratu honoris causa dr. hab. Norbertowi Pikule, prof. UP

20 grudnia 2021 roku, postanowieniem Rady Naukowej Winnickiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego imienia Mychajła Kociubynskiego z 13 grudnia 2021 roku, dr. hab. Norbertowi G. Pikule, prof. UP, podczas uroczystego posiedzenia Rady Naukowej nadano tytuł doctora honoris causa tegoż Uniwersytetu.

Laureat wygłosił wykład „Samorozwój i rozwój zawodowy”. Gratulacje oraz słowa uznania profesorowi Norbertowi Pikule złożył obecny na uroczystości Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii dr hab. Ireneusz M. Światała, prof. UP.

podpisanie umowy z Ivan Ziazun Institute of Pedagogikal and Adult Education National Academy of Educational Sciences of Ukraine. Na zdjęciu Dyrektor prof. dr hab. Larysa Lukianowa i Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii dr hab. Ireneusz M. Świtała, prof.  UP

uczestnicy wydarzenia

Podczas wizyty w Ukrainie podpisano umowy dotyczące współpracy naukowej z:

• Winnickim Państwowym Uniwersytetem Pedagogicznym imienia Mychajła Kociubynskiego. Jej sygnatariuszami byli Rektor tamtejszej Uczelni prof. dr hab. Natalia Lazarenko i Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. Ireneusz M. Świtała prof. UP;
  • Ivan Ziazun Institute of Pedagogical and Adult Education National Academy of Educational Sciences of Ukraine. W spotkaniu wzięli udział Dyrektor Instytutu prof. dr hab. Larysa Lukianowa i Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. Ireneusz M. Świtała, prof. UP.