Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes wystosowało list z podziękowaniem dla Kanclerza Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr. Krzysztofa Wąsowicza za umożliwienie zorganizowania Kiermaszu Bożonarodzeniowego w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. lngardena 4 w Krakowie.

Podziekowanie od Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes

„Dzięki Pana otwartości i przychylności mogliśmy zaprezentować szerszemu środowisku społecznemu prace świąteczne wykonane przez naszych Uczestników, w trakcie procesu rehabilitacyjno-terapeutycznego. Akceptacja naszych inicjatyw to ogromna dla nas pomoc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami psychicznymi. Zrozumienie przez Pana potrzeb osób z niepełnosprawnościami w szczególny sposób przyczyniło się też do realizacji zamierzeń wynikających z założeń rehabilitacji społecznej realizowanych w naszej placówce” – pisze w liście Dyrektor Warsztatów Terapii Zajęciowej Jolanta Janas.

treść podziękowania