Pierwsze podsumowanie trwającej rekrutacji 2021/2022

Wśród najpopularniejszych kierunków niezmiennie na pierwszym miejscu znajduje się psychologia (rejestracja trwa do 18 lipca 2021 roku) z liczbą 1872 kandydatów, którzy po zarejestrowaniu się w systemie wnieśli opłaty rekrutacyjne. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również filologia angielska – 1222 chętnych, (rekrutacja na tym kierunku już się zakończyła). Na trzecim miejscu – z liczbą 518 kandydatów – znalazła się pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a na czwartym pedagogika ogólna – 421 osób – przypominamy, że jeszcze trwa nabór na te kierunki. Wciąż można zostać studentem filologii hiszpańskiej. Do tej pory zarejestrowało się na nią 420 osób. Kolejne miejsca w rankingu popularności z liczbą kandydatów przekraczającą 400 osób zajmują administracja oraz informatyka – tu również elektroniczna rejestracja jest aktywna.

Obecnie liczba zarejestrowanych kandydatów na studia pierwszego, drugiego stopnia, jednolite magisterskie rozpoczynające się w roku akademickim 2021/2022 to ponad siedemnaście tysięcy i ciągle rośnie. To potwierdza fakt, że uczelnia odnotowuje wzrost popularności w stosunku do roku ubiegłego.

Jeszcze macie szansę zostać studentami naszej Uczelni. Rekrutacja wciąż trwa.

Spotkajmy się na Uniwersytecie Pedagogicznym.