Anna Hruby

Po raz ostatni w tym roku wyłoniliśmy laureata konkursu „Student Miesiąca”. Tytuł ten w czerwcu przypadł Annie Hruby, studentce pierwszego roku bezpieczeństwa państwa (studia drugiego stopnia).

Anna angażuje się w działalność sportową, jej pasją jest bieganie. Należy do sekcji lekkiej atletyki Akademickiego Związku Sportowego i reprezentuje Uniwersytet Pedagogiczny w zawodach sportowych. Dzięki swojej determinacji, sumienności i zaangażowaniu udało się jej osiągnąć imponujące wyniki w lekkiej atletyce – zarówno w konkursach indywidualnych, jak i drużynowych.

Anna Hruby

Wybrane osiągnięcia

•  8. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych (2020)
  • 2. miejsce drużynowo w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w biegach przełajowych (2020)
  • 5. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w biegach przełajowych (2020)
  • 1. miejsce w Biegu Wschodzącego Słońca na Babią Górę (2020)
  • 3. miejsce w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w lekkiej atletyce na 800 metrów (2019)
  • 3. miejsce drużynowo w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w typach uczelni społeczno-przyrodniczych (2019)
  • 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w wielobojach i sztafetach – w sztafecie 4×800 metrów mix (2019)
  • ukończenie szkolenia podoficerskiego w ramach Legii Akademickiej z oceną bardzo dobrą (2018)

anna hruby studentka czerwca 04oraz Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP, Anna Hruby, Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka

Zapraszamy do śledzenia strony Uniwersytetu Pedagogicznego, ponieważ już w październiku przyznany zostanie tytuł „Studenta Roku”.