Dołącz do Uniwersytetu Drugiego Wieku

Otwórz się na nowe pasje, wyzwania, umiejętności i dołącz do Uniwersytetu Drugiego Wieku. Możesz wybierać spośród kilkunastu bezpłatnych szkoleń:

• Kuchnia oczami naukowca – z elementami kuchni molekularnej;
  • Ekologia na co dzień;
  • Czytanie dla zaawansowanych;
  • Fitness;
  • Turystyka piesza;
  • Pływanie;
  • Business English;
  • Narzędzia ICT: vlogi, blogi, Facebook, Youtube i inne;
  • Wszechświat wokół nas;
  • Zarządzanie projektami i kierowanie zespołami projektowymi metodami Design Thinking i SCRUM;
  • MS Excel– arkusze kalkulacyjne od podstaw do eksperckich umiejętności;
  • Własny biznes – planowanie, zakładanie, prowadzenie;
  • Jak wychować przedsiębiorcze dziecko i rozwijać jego inteligencję finansową.

Projekt skierowany do osób dorosłych z całej Polski, które w chwili przystąpienia do projektu będą w przedziale wiekowym 30–50 lat i które wyrażą chęć podniesienia kompetencji i rozwoju zainteresowań poprzez udział w zajęciach organizowanych w ramach Uniwersytetu Drugiego Wieku.

Projekt został przygotowany i będzie realizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Strona internetowa projektu

„Uniwersytet II Wieku” – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego