Ponad 240 wydarzeń w 15 miastach, warsztaty, szkolenia, spotkania z przedstawicielami biznesu – to wszystko czeka na uczestników 9. Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. To prawdziwe święto dla zainteresowanych przedsiębiorczością oraz rozwojem własnego biznesu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym” wśród młodych ludzi. Tradycyjnie już – przez jeden tydzień listopada – uczestnicy przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Uniwersytet Pedagogiczny kolejny raz znalazł się wśród partnerów tego przedsięwzięcia. Za nami już m.in. szkolenie przeprowadzone przez Katarzynę Ociepkę-Miąsik „Współpraca zespołowa i budowanie zespołów”, wykład Iwony Radwan-Sado „Kształtowanie wizerunku i 7 zasad budowania własnej marki osobistej” oraz Rozgrywki o Puchar Rektora z wykorzystaniem symulacji biznesowej „Najlepiej zarządzane wirtualne przedsiębiorstwo”, a przed nami – liczne wykłady, warsztaty, spotkania z ludźmi biznesu, gry symulacyjne, testy predyspozycji zawodowych.

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce, zdjęcie 1 (2)
fot. Grzegorz Wajda/wajdafoto

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce, zdjęcie 2 (2)
fot. Grzegorz Wajda/wajdafoto

Koordynatorem działań z ramienia Uniwersytetu Pedagogicznego jest Akademickie Biuro Karier, które zaprasza wszystkich na wydarzenia odbywające się w murach Uniwersytetu Pedagogicznego.