12 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów studentom, którzy w roku akademickim 2017/2018 współpracowali z Biurem Promocji przy promowaniu naszej Uczelni oraz wzmacnianiu jej wizerunku.

Zebranych powitała kierownik Biura Promocji Kamila Dąbrowa podsumowując tegoroczne działania promujące oraz dziękując studentom za ich pracę. Szczególne podziękowania oraz słowa uznania przekazali zebranym Prorektor ds. Studenckich prof. Katarzyna Potyrała oraz Prorektor ds. Rozwoju prof. Robert Stawarz.

Podziękowania dla studentów zaangażowanych w promocję Uczelni w roku akademickim 2017/2018, zdjęcie 1 (3)
fot. Sabina Bisztyga

Podziękowania dla studentów zaangażowanych w promocję Uczelni w roku akademickim 2017/2018, zdjęcie 2 (3)
fot. Sabina Bisztyga

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Prodziekan Wydziału Matematyczno-Fizyczno-Technicznego dr Anna Stolińska oraz z-ca dyrektora Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii dr Małgorzata Kmak.

Współpraca studentów z Biurem Promocji obejmuje m.in. reprezentowanie Uczelni na targach edukacyjnych, prezentacje oferty edukacyjnej w szkołach ponadgimnazjalnych, udział w Dniu Otwartym, Festiwalu Nauki i Sztuki oraz wiele imprez o charakterze informacyjnym, naukowym i kulturalnym skierowanych do licealistów, młodzieży gimnazjalnej i dzieci.

Wszystkim studentom zaangażowanym w działalność promocyjną w mijającym roku akademickim serdecznie dziękujemy.

Podziękowania dla studentów zaangażowanych w promocję Uczelni w roku akademickim 2017/2018, zdjęcie 3 (3)