Wszystkich studentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zapraszamy do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tegorocznej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie.

Patronem 18. Festiwalu Nauki i Sztuki jest wybitny polski psychiatra prof. Antoni Kępiński, którego setna rocznica urodzin przypada w 2018 roku. Dorobek naukowy Profesora dowodzi jak wielkie są możliwości ludzkiego intelektu.

W tej edycji Festiwalu Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę nie tylko na nieograniczone możliwości, ale i na odpowiedzialność człowieka, który zmienia Świat dzięki nauce, innowacjom oraz nowym technologiom. Hasło przewodnie Festiwalu to „Moc rozumu”.

Dla laureata konkursu przewidziana została nagroda pieniężna 6500 złotych (brutto).

Więcej nformacji o konkursie znajduje się na stronie Organizatora konkursu.