Studenckie Koło Naukowe SNEC Instytutu Neofilologii, Filologii Angielskiej serdecznie zaprasza nauczycieli języka angielskiego na szkolenie poświęcone platformie Wikispaces.

Miejsce spotkania: Instytut Neofilologii, ul. Karmelicka 41, sala 201
Data: 26 stycznia 2017 r.
Czas: 17.00–18.30
Język szkolenia: angielski

Jest to już kolejne wydarzenie w ramach cyklu szkoleń poświęconych możliwościom uzupełnienia i uatrakcyjnienia zajęć języka angielskiego przy wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnej. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatu, na którym najpierw przedstawione zostaje minimum najważniejszej teorii, po czym uczestnicy rozwijają swoje praktyczne umiejętności w serii ćwiczeń. Po wykonaniu zadania zaliczeniowego przyznawany jest certyfikat.

Rejestracja na szkolenie i więcej informacji na stronie Koła Naukowego SNEC

Poprzednie spotkanie odbyło się 12 stycznia 2017 r. i poświęcone było narzędziom Kahoot! oraz Socrative.

Liderem projektu “Szkolenia dla nauczycieli” jest Mateusz Skrobol, Filologia Angielska, specjalizacja Cyfrowy Nauczyciel.