Radio Spektrum rekrutuje

Radio Spektrum to internetowe, studenckie radio działające pod szyldem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W ciągu sześciu lat działalności pracowało u nas ponad 50 osób, które przygotowały mnóstwo audycji, relacji, wywiadów, zdjęć, spotkań, imprez i konkursów. Radio zrzesza ludzi, których pasją jest muzyka. Jest miejscem, gdzie pasjonaci mogą zrealizować swoje hobbystyczne plany, a amatorzy zmienić w profesjonalistów. Struktura Radia Spektrum przypomina wielką muzyczną rodzinę, w której jedni uczą się od drugich. Jeśli tylko kochasz muzykę, to miejsce jest dla Ciebie.

Ekipa Radia działa na kilku płaszczyznach: relacji wideo, audycji radiowych realizowanych w nowoczesnym studiu, wywiadów z osobistościami Uczelni i Krakowa, organizacji imprez, koncertów i spotkań studenckich oraz wspierania kulturalnych przedsięwzięć. Radio Spektrum jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Obecnie dokonują się zmiany w ramówce, a także przeprowadzana jest rekrutacja. Chciałbyś stać się częścią radiowej ekipy? Nic prostszego. Po prostu napisz na radio@up.krakow.pl.