Biuro Zespołu ds. Personalizacji będzie zamknięte dla stron 27 i 28 grudnia 2018 r. W wymienionych dniach nie będzie możliwości przedłużenia ważności legitymacji.

Łącznie 738 stypendiów za wybitne osiągnięcia przyznał w tym roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. 656 studentów otrzyma 15 000 złotych wsparcia finansowego, zaś do 82 doktorantów trafi po 25 000 złotych.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 21 grudnia 2018 r. od godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia.

16 grudnia 2018 r. zakończyliśmy akcję zbierania karmy i datków dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ w Krakowie, Schroniska Psie Pole w Racławicach i Przytuliska w Harbutowicach.

Studenci Uniwersytetu Pedagogicznego po raz kolejny włączyli się w akcję „NaSZPIKuj się dobrem”, która odbywała się w ramach studenckiego projektu „HELPERS’ GENERATION”. Liderami projektu na terenie Uczelni były Zuzanna Broź i Luiza Socha.

Obecnie dokonują się zmiany w ramówce, a także przeprowadzana jest rekrutacja. Chciałbyś stać się częścią radiowej ekipy? Nic prostszego. Radio Spektrum zaprasza do pracy w najlepszym studenckim radiu w Krakowie.

Szlachetna Paczka to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają potrzebujących rodzin i z nimi pracują. Głównym celem Szlachetnej Paczki jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Drodzy maturzyści, jak co roku ruszyliśmy w Polskę, aby spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

Po wnikliwej analizie zgłoszeń, komisja postanowiła przyznać tytuł „Studentki Listopada” Iwonie Koniecznej, studentce I roku studiów magisterskich biologii laboratoryjnej.

30 listopada 2018 r. w Klubie Studenckim „Bakałarz” odbyło się spotkanie ze starostami wszystkich kierunków i lat studiów niestacjonarnych I i II stopnia.