jedna z sal wykładowych Uniwersytetu Pedagogicznego
fot. Marcin Kania

14 listopada 2022 roku odbyło się spotkanie Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP ze starostami kierunków studiów niestacjonarnych.

Spotkanie dotyczyło organizacji procesu kształcenia w roku akademickim 2022/2023 oraz zmian związanych z nowelizacją Regulaminu Studiów, które przedstawił Maciej Lisowski . W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji studenckich, którzy podczas spotkania zaprezentowali działalność swoich organizacji (Przewodnicząca Samorządu Studentów Kinga Tyrka, Przewodniczący Niezależnego Zrzeszenia Studentów Paweł Piotrowski, członek Zarządu Akademickiego Związku Sportowego Dariusz Cherjan) oraz Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła.