Bartłomiej Januchta

Miło nam poinformować, że Bartłomiej Januchta, student trzeciego roku administracji, w roku akademickim 2021/2022 będzie sprawował funkcję Ambasadora Karier Unii Europejskiej w Uniwersytecie Pedagogicznym. Od 2021 roku, opiekę nad programem po stronie Polski sprawuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Do zadań Bartłomieja będzie należeć aktywne promowanie możliwości pracy w instytucjach Unii Europejskiej wśród studentów naszej Uczelni oraz dystrybuowanie informacji, między innymi przez utworzone w tym celu media społecznościowe, we współpracy z organizacjami studenckimi działającymi na uczelni, a także organizowanie spotkań z przedstawicielami instytucji Unii Europejskiej, przygotowywanie prezentacji i uczestnictwo w targach pracy.

O programie i szczegółach pracy ambasadora można przeczytać na stronie internetowej EPSO.

Zachęcamy do śledzenia strony w portalu społecznościowym Facebook @eucareers.up.krk prowadzonej przez Ambasadora Karier Unii Europejskiej w Uniwersytecie Pedagogicznym.