Charytatywna pomoc w nauce dla dzieci medyków

Okręg Małopolski ZNP zwraca się z apelem do studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – potrzebujemy umysłów matematycznych, fizycznych, chemicznych, język angielski (inne specjalności być może też okażą się potrzebne) do organizowanej przez nas charytatywnej pomocy w nauce dla dzieci medyków z pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Wspomóżcie w tych działaniach już pracujących w tej akcji naszych nauczycieli… Jakkolwiek to nie zabrzmi – praktyka w zdalnym nauczaniu może się jeszcze przydać…

Zgłoszenia przesyłajcie na adres znpdlaedykow@znp.edu.pl. Skontaktujemy Was z potrzebującymi wsparcia. Sposoby kontaktu z uczniem ustalicie według Waszych i zainteresowanych – możliwości i potrzeb.

Wiceprezes Okręgu Małopolskiego ZNP
Hanna Jakubek