Program Erasmus+. Rekrutacja na studia zagraniczne w roku akademickim 2020/2021

Program Erasmus+ to program edukacyjny Unii Europejskiej. W jego ramach studenci mogą ubiegać się o wyjazdy na studia i praktyki w krajach uczestniczących w programie.

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór na studia w ramach programu Erasmus+. Wyjazd może być zrealizowany w roku akademickiego 2020/2021.

Udział w projekcie Erasmus+ jest doskonałą okazją do sprawdzenia i rozwijania własnych kompetencji, umożliwia nawiązanie nowych kontaktów, uczy samodzielności. Skorzystaj z programu i przekonaj się sam. Dołącz do setek tysięcy studentów, dla których Erasmus okazał się niezapomnianą przygodą. Rekrutacja trwa do 4 lutego 2020 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Biura Współpracy Międzynarodowej.