Program Erasmus+. Rekrutacja uzupełniająca na studia zagraniczne w roku akademickim 2019/2020

Program Erasmus+ to program edukacyjny Unii Europejskiej realizowany w latach 2014–2020. W jego ramach studenci mogą ubiegać się o wyjazdy na studia i praktyki w krajach uczestniczących w programie.

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza dodatkowy nabór na studia w ramach programu Erasmus+. Wyjazd może być zrealizowany w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.

Udział w projekcie Erasmus+ jest doskonałą okazją do sprawdzenia i rozwijania własnych kompetencji, umożliwia nawiązanie nowych kontaktów, uczy samodzielności. Skorzystaj z programu i przekonaj się sam. Dołącz do setek tysięcy studentów, dla których Erasmus okazał się niezapomnianą przygodą. Rekrutacja trwa do 21 października 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Biura Współpracy Międzynarodowej.