Kolejny raz udało się wyłonić laureata konkursu „Student Miesiąca”. „Studentem Marca” został Maciej Pawlik, który na co dzień studiuje historię. Wolny czas poświęca swojej największej pasji, którą dzieli się na swoim kanale YouTube „Niewyraźnie o sporcie”. Maciej relacjonuje wydarzenia sportowe, przybliża historię dyscyplin sportowych oraz spełnia się jako dziennikarz. Maciej działa też w sekcji piłki nożnej i lekkoatletycznej AZS Uniwersytetu Pedagogicznego. Jego drugą pasją jest polityka, co sprawia, że udziela się w społecznie w rodzinnym Zakopanem.

Maciej Pawlik „Studentem Marca”, zdjęcie 1 (2)

Wybrane osiągnięcia

  • dwukrotne zdobycie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Polski Kibiców Sportowych w kategorii Junior
  • dwukrotny zwycięzca w Międzyuczelnianym Konkursie Wiedzy Turystycznej InvenTurniej
  • półfinalista konkursu z Wiedzy Olimpijskiej
  • prowadzi „Niewyraźnie o sporcie” w serwisie YouTube

Maciej Pawlik „Studentem Marca”, zdjęcie 2 (2)

Serdecznie gratulujemy.

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Zdobywcy tytułu Studenta Miesiąca, zgodnie z regulaminem, otrzymają nagrodę 500 złotych (brutto), natomiast zdobywca tytułu Studenta Roku otrzyma nagrodę 1500 złotych (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę do konkursu, lecz nie otrzymał tytułu Studenta Miesiąca przyznawanego przez komisję, może ponownie zgłosić swoją kandydaturę do konkursu w następnym miesiącu (nie musi wówczas ponownie składać formularza z zaświadczeniami, wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, iż chce, aby wzięto pod uwagę jego kandydaturę w następnym miesiącu).