16 grudnia 2018 r. zakończyliśmy akcję zbierania karmy i datków dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ w Krakowie, Schroniska Psie Pole w Racławicach i Przytuliska w Harbutowicach.

Już po raz 12 możemy powiedzieć: udało się! W tym roku dzięki Waszej życzliwości i hojności zebraliśmy na krakowskich Uczelniach i w jednostkach Polskiej Akademii Nauk łącznie 2115,1 kg karmy dla psów i kotów oraz 20 449,86 złotych.

Za zebrane datki zakupimy produkty wskazane przez beneficjentów. Na liście zakupów są m.in. aparaty do narkozy, skalery, kautery, pulsoksymetry, stojaki na kroplówki, krople przeciwpasożytnicze, klatki transportowe dla zwierząt i karma specjalistyczna.

Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami, ale szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Wolontariuszom i osobom zaangażowanym w tegoroczną zbiórkę.

Zespół Organizacyjny Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom