Wolontariusze poszukiwani. Akcja SOS – Uczelnie Schroniskom

Zapraszamy do działania wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierzaków, a mają dobrą wolę, gorące serca, sporo chęci, trochę czasu i chcieliby włączyć się do tegorocznej Akcji SOS, która rozpocznie się 19 listopada 2018 r. i potrwa do 16 grudnia 2018 r.

Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni 4 tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia zbierają karmę, lekarstwa i zabawki, które przekazane zostają schroniskom dla zwierząt. Prowadzona jest też kwesta, a zgromadzone podczas niej pieniądze służą do zakupów materiałów wskazanych przez pracowników schronisk.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się do 15 listopada 2018 r. do dr. Marcina Wocha (marcin.woch@up.krakow.pl) lub do dr Katarzyny Możdżeń (katarzyna.mozdzen@up.krakow.pl).

Czekamy na Was.

Dołącz do Akcji SOS na Facebooku