Zachęcamy do składania wniosków o stypendia Małopolskiej Fundacji Stypendialnej Sapere Auso na rok akademicki 2018/2019. O stypendia Fundacji mogą ubiegać się studenci posiadający szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe oraz artystyczne. Program Stypendialny przewiduje także stypendia stażowe, stypendia dla studentów podejmujących studia na kierunkach kluczowych dla Regionu, stypendia w związku z udziałem w ogólnopolskich czy międzynarodowych wydarzeniach edukacyjnych, artystycznych lub sportowych. Niezbędnym warunkiem ubiegania się o stypendium jest wysoka średnia ocen z poprzedniego roku akademickiego oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie, za którą wnioskodawca ubiegać się będzie o stypendium. Termin składania dokumentów upływa 30 października 2018 r.

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja stypendialna dostępne są na stronie Fundacji.