probówki
fot. Grzegorz Wajda/wajdafoto

Instytut Biologii naszego Uniwersytetu serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką, nauczycieli i uczniów oraz każdego zainteresowanego szeroko rozumianą biologią na seminaria naukowe w trzecią środę każdego miesiąca.

Seminaria będą:

• odbywały się poprzez platformę Microsoft Teams,
  • dotyczyły wyników badań prowadzonych bądź współprowadzonych przez społeczność Instytutu Biologii.

Najbliższe seminarium odbędzie się we środę 21 października o godzinie 10:00. Referat pt. „Martwe drewno w ekosystemie leśnym” wygłosi pracownik Katedry Botaniki – dr hab. Tomasz Zielonka, prof. UP.

Więcej informacji na ten temat (w tym plan dalszych seminariów) oraz łącza do seminarium na platformie Microsoft Teams dostępne są na stronie internetowej Instytutu Biologii w zakładce Seminaria naukowe.