studentka z laptopemInstytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zaprasza na cykl logopedycznych, dydaktycznych, językowych, literaturoznawczych i kulturoznawczych webinarów „My dla Was / ми для вас”.

prof. dr hab. Piotr Borek na spotkaniu z Wojewodą Małopolskim Łukaszem Kmitą i II Wicewojewodą Małopolskim Ryszardem Pagaczem„Rozszerzamy naszą pomoc dla studentów z Ukrainy. W najbliższym okresie zamierzamy uruchomić kursy językowe, które pozwolą zainteresowanym na przygotowanie do rozpoczęcia studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Staramy się też poszerzać krąg osób, które obejmujemy opieką” – powiedział Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek na spotkaniu z Wojewodą Małopolskim Łukaszem Kmitą i II Wicewojewodą Małopolskim Ryszardem Pagaczem, które dziś odbyło się w Krakowie.

flaga UkrainyKlub Fitness Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w ramach akcji „Uniwersytet Pedagogiczny z pomocą Ukrainie” ogłasza Dni Otwarte od 21 do 27 marca 2022 roku dla obywateli Ukrainy.

granatowo-żółte serceW naszych domach studenckich przebywają ukraińskie matki z dziećmi – dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Rozpoczynamy zbiórkę długoterminową dla uchodźców, którzy znaleźli schronienie w Uniwersytecie Pedagogicznym.

flaga UkrainyKlub Fitness Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w ramach akcji „Uniwersytet Pedagogiczny z pomocą Ukrainie” ogłasza Dni Otwarte od 6 do 30 kwietnia 2022 roku dla obywateli Ukrainy.

flaga UkrainyKlub Fitness Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w ramach akcji „Uniwersytet Pedagogiczny z pomocą Ukrainie” ogłasza Dni Otwarte w dniach 10 i 11 marca 2022 roku dla obywateli Ukrainy.

fragment okładkiDr hab. Marzena Błasiak Tytuła, prof. UP (Instytut Filologii Polskiej) stworzyła podręcznik do nauki czytania dla dzieci z Ukrainy, które rozpoczynają naukę języka polskiego. Mogą z niej korzystać zarówno nauczyciele (także logopedzi), jak i rodzice.