Komunikat Nr RKR.K.0211.1.2022
Prorektora ds. Kształcenia i Rozwoju
Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
z dnia 27 stycznia 2022 roku
w sprawie formy zimowej sesji egzaminacyjnej

W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi formy egzaminów w trakcie zbliżającej się sesji egzaminacyjnej uprzejmie informuję, iż w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zimowa sesja egzaminacyjna przebiegać będzie w formie hybrydowej, tzn. studenci mogą zdawać egzaminy w trybie stacjonarnym lub zdalnym.

Decyzję w kwestii formy egzaminów podejmuje dyrektor instytutu w porozumieniu z osobami egzaminującymi, mając na uwadze zarówno jakość sprawdzania efektów kształcenia, jak i bezpieczeństwo studentów.

Osoby egzaminujące bardzo proszę o ustalanie formy egzaminu ze studentami i przekazywanie im informacji o decyzji dyrektora instytutu w przedmiotowym zakresie.

Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju
dr hab. Robert Stawarz, prof. UP