Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że w przypadku pozytywnego wyniku testu na Covid-19 pracownik / student / doktorant / słuchacz studiów podyplomowych zobowiązany jest zgłosić ten fakt na adres: zdrowie@up.krakow.pl.

Kierowników domów studenckich proszę o zgłaszanie danych liczbowych z poprzedniego tygodnia dotyczących zachorowań wśród studentów i doktorantów zamieszkałych w akademikach w terminie do poniedziałku kolejnego tygodnia do godziny 12.00.

Powyższe zalecenie wynika z konieczności sporządzania przez Uczelnię cotygodniowych raportów na temat liczby zachorowań wśród pracowników, studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

dr Krzysztof Wąsowicz
Kanclerz