Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? Nie wiesz, która uczelnia wyższa będzie dla Ciebie najlepsza? Pomożemy Ci wybrać spośród ponad 60 kierunków studiów i ponad 200 specjalności.

Już 16 marca 2022 roku w godzinach 9.00–15.00 zapraszamy uczniów szkół średnich i nauczycieli na Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Czekać na Was będą studenci, przedstawiciele Sekcji do spraw Rekrutacji i poszczególnych kierunków. Specjalnie dla Was studenci i pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przygotowali prezentacje, wykłady i pokazy, dzięki którym będziecie mogli bliżej poznać naszą Uczelnię.

Informacje dotyczące Wirtualnego Dnia Otwartego można uzyskać w Biurze Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego.

Dział Promocji
promocja@up.krakow.pl

O kryteria przyjęć na wszystkie kierunki studiów, o zasady przeliczania wyników egzaminu maturalnego, a także o wymagane w procesie rekrutacji dokumenty możecie zapytać pracowników Biura Rekrutacji.

Dział Dydaktyki, Rekrutacji i Praktyk
Sekcja do spraw Rekrutacji