publiczność podczas wykładuMamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

Dzień otwarty Instytutu Sztuki i Designu Uniwersytetu Pedagogicznego (baner)Zapraszamy do budynku Instytutu Sztuki i Designu przy ul. Podbrzezie 3 na krakowskim Kazimierzu na bezpłatne konsultacje z naszymi wykładowcami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania o nasze kierunki studiów licencjackich.

studentka przed laptopem przeglądająca nasza informator dla kandydatówPrzygotowaliśmy dla Was publikację z ofertą kierunków i specjalności oraz kryteriami przyjęć na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie.

dwójka studentów w energetycznym podskoku przed gmachem Uniwersytetu PedagogicznegoW tym czasie kandydaci na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie będą mogli założyć konto w systemie rekrutacyjnym i wybierać kierunki z bogatej oferty Uniwersytetu Pedagogicznego.

student Uniwersytetu Pedagogicznego z kubkiem termicznym przed gmachem UczelniJuż 15 stycznia rozpoczniemy nabór na studia w rekrutacji śródrocznej dla kandydatek i kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć studia w lutym 2021 roku.

mężczyzna podpisujący dokumentyHarmonogram rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie przygotowywany jest z uwzględnieniem ogłoszenia wyników matur. Dlatego tegoroczna rekrutacja będzie dostosowana do decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącej terminu przeprowadzenia matur.

student Uniwersytetu Pedagogicznego z laptopemZapoznaj się z ofertą kierunków i specjalności oraz kryteriami przyjęć na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.