„Ars Quaerendi”

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Logo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 10 listopada 2017 r. (piątek) będzie wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

sygnet uniwersytecki (tekst: uken)Publikujemy apel Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka.

cztery rzędy foteli w audytoriumZgodnie z zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie 15 października 2023 roku został ogłoszony dniem dodatkowo wolnym od pracy (bez konieczności odpracowywania) dla nauczycieli akademickich Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty języka gruzińskiego.

2 maja 2017 r. – dzień dodatkowo wolny od pracy

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 2 maja 2017 r. (wtorek) będzie dodatkowo wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

dokumenty leżące na biurkuPublikujemy komunikat Pełnomocnika Rektora ds. Współpracy ze Związkami Zawodowymi.