Opłata rekrutacyjna

Wysokość opłaty za postępowanie związane z przyjęciem na studia stacjonarne i niestacjonarne wnoszonej przez kandydatów w roku akademickim 2020/2021

11Kandydat ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne i niestacjonarne w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zobowiązany jest do wniesienia opłaty rekrutacyjnej na każdą wybraną ścieżkę kształcenia, na którą ubiega się o przyjęcie, w wysokości 85 złotych.

2Cudzoziemcy ubiegający się o przyjęcie na studia wnoszą opłatę rekrutacyjną w wysokości obowiązującej obywateli polskich.

3Kandydat wnosi opłatę na przypisany mu numer konta bankowego, który zostanie wygenerowany każdemu kandydatowi podczas elektronicznej rejestracji na studia. Opłatę należy uiścić przed zakończeniem elektronicznej rejestracji na dany kierunek.

4Dokonana przez kandydata wpłata nie podlega zwrotowi. Wyjątkiem jest nieuruchomienie kierunku lub rezygnacja kandydata z postępowania rekrutacyjnego w terminie do dnia zakończenia rejestracji na wybranej ścieżce kształcenia.

5Zwrotu opłaty dokonuje się na podstawie rezygnacji kandydata za pośrednictwem indywidualnego konta w elektronicznym systemie rekrutacyjnym, a w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów opłata zostaje obligatoryjnie zwrócona wszystkim kandydatom ubiegającym się o przyjęcie na nieuruchomiony kierunek studiów. Czynności rekrutacyjne podejmowane są po uiszczeniu przez Kandydata opłaty w pełnej wysokości.

Podstawa prawna
Zarządzenie Nr R/Z.0201-39/2020 Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z dnia 25 maja 2020 roku w sprawie wysokości opłaty za postępowanie związane z przyjęciem na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia, studia jednolite magisterskie oraz do Szkoły Doktorskiej wnoszonej przez kandydatów w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w roku akademickim 2020/2021