Umow spotkanie

Zachęcamy do spotkania się z naszymi przedstawicielami na Uniwersytecie Pedagogicznym, w trakcie którego będzie można uzyskać informacje dotyczące studiowania na naszej Uczelni. Opowiemy o oferowanych kierunkach i zasadach rekrutacji. Umożliwiamy również wzięcie udziału w wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich (prosimy o zgłaszanie interesujących tematów). Dopełnieniem wizyty będzie zwiedzanie wybranych obiektów Uczelni.

Oferujemy również przyjazd naszych przedstawicieli do Państwa placówki. Podczas prezentacji oferty edukacyjnej Uniwersytetu (do 45 minut), odpowiemy na nurtujące młodzież pytania. Uczniowie będą mieli również niepowtarzalną okazję wziąć udział w wykładzie akademickim (tematyka i czas prezentacji do uzgodnienia).

Zachęcamy do umówienia spotkania i odwiedzenia Uniwersytetu Pedagogicznego.

Biuro Promocji
promocja@up.krakow.pl