studentka trzymający tablet, na którym jest otwarty informator dla kandydatów na studia w roku akademickim 2022/2023

Wirtualne targi edukacyjne to doskonała okazja aby poznać nas bliżej, okazja do rozmów ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Pedagogicznego.

Podczas tych spotkań będzie można poznać ofertę edukacyjną naszej Uczelni, uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków studiów i zasad rekrutacji.

Opowiemy o organizacjach studenckich, kołach naukowych, życiu akademickim i o tym, jak studiuje się w Krakowie. Rozwiejemy dylematy dotyczące wyboru kierunku studiów.

Nauczyciele i doradcy zawodowi mogą liczyć natomiast na pozyskanie informacji dotyczących studiów podyplomowych, kursów i warsztatów, a także poznać korzyści wynikające z nawiązania współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym.

Tutaj będziemy

Małopolski Salon Maturzystów