Targi edukacyjne

Targi edukacyjne to doskonała okazja aby poznać nas bliżej, okazja do rozmów ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Pedagogicznego.

Podczas tych spotkań będzie można poznać ofertę edukacyjną naszej Uczelni, uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków studiów i zasad rekrutacji.

Odwiedzającym opowiemy o organizacjach studenckich, kołach naukowych, życiu akademickim i o tym, jak studiuje się w Krakowie. Rozwiejemy dylematy dotyczące wyboru kierunku studiów.

Nauczyciele i doradcy zawodowi mogą liczyć natomiast na pozyskanie informacji dotyczących studiów podyplomowych, kursów i warsztatów, otrzymać materiały informacyjne dla szkół, a także poznać korzyści wynikające z nawiązania współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym.

Tutaj będziemy

23–24 września 2019 roku