nasz informator na tle gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawienasz kubek termiczny we wnętrzach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Już jutro – 8 września rozpocznie się dwudniowy Salon Maturzystów Perspektywy w Warszawie, na którym będą się prezentować najlepsze polski uczelnie. Także Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zaprasza na stoisko, na którym będą dostępne między innymi katalogi informacyjne oraz inne materiały promocyjne, a nasi pracownicy i studenci opowiedzą o naszych atutach i studiach na najstarszej uczelni pedagogicznej w Polsce.

Salon odbywa się w dniach 8–9 września 2022 roku na terenie Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 162. Salon będzie funkcjonował w godzinach 9.00–15.00. Zapraszamy.