Spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Lebdą „W zbliżeniu”

Spotkanie_autorskie_z_dr_Małgorzata_Lebda
Termin: 2018-10-18 11:00 - 13:00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: Biblioteka Główna (Czytelnia Główna)  |  Miejscowość: Kraków

W ramach Festiwalu Conrada oraz 22. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na „W zbliżeniu” – spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Lebdą. Spotkanie poprowadzi dr hab. Andrzej Franaszek.

Małgorzata Lebda (1985): doktor nauk humanistycznych (specjalność teoria literatury i sztuk audiowizualnych), nauczycielka akademicka związana z Instytutem Nauk o Informacji UP. Autorka pięciu tomów poetyckich, najnowszy „Sny uckermärkerów” (WBPiCAK, Poznań 2018). Za tom „Matecznik” (WBPiCAK, Poznań 2016) nagrodzona tytułem „Krakowskiej Książki Miesiąca”, Stypendium im. Stanisława Barańczaka (w ramach Poznańskiej Nagrody Literackiej) oraz Nagrodą im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Orfeusz”. Ultramaratonka i taterniczka. Fotografuje. Mieszka w Krakowie.

Podchorążych 2, 33-332 Kraków

Wspierane przez iCagenda