Szkolenie „Efektywne zarządzanie czasem i sobą w czasie”

Wydarzenie
Szkolenie_Efektywne_zarzadzanie_czasem_i_soba_w_czasie
Termin: 2018-10-18 09:00 - 15:00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny: sala 18  |  Miejscowość: Kraków

Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie „Efektywne zarządzanie czasem i sobą w czasie” realizowane w ramach projektu „UProgu Kariery”.

Poruszane zagadnienia:

• Zarządzanie sobą w czasie – czy zarządzanie czasem?
  • Autodiagnoza zarządzania czasem – diagnoza indywidualnych przeszkód w efektywnej organizacji pracy własnej i wykorzystania czasu
  • Reguły zarządzania czasem
  • Wyznaczenie celów i planowanie – jak skonstruować cel by zwiększyć szanse na jego realizację
  • Zarządzanie priorytetami – ustalanie priorytetów, podział zadań na pilne, niepilne, ważne i nieważne
  • Złodzieje czasu – pochłaniacze czasu, przerywacze pracy
  • Przyczyny i metody walki z odkładaniem zadań na później ( osobiste bariery utrudniające odpowiednie zarządzanie czasem – bariery obiektywne, bariery związane z przekonaniami (samospełniająca się przepowiednia), odwlekanie, perfekcjonizm, pracoholizm, zachowania typu A)
  • Delegowanie zadań
  • Narzędzia pomocne w zarządzaniu sobą w czasie
  • Multitasking – wielozadaniowość. Narzędzia i techniki wspomagające efektywność.

Szkolenie dla studentów studiów stacjonarnych, beneficjentów projektu „UProgu kariery”.

Szkolenie realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

szkolenia@up.krakow.pl
Podchorążych 2, 30-084 Kraków