Zjazd Absolwentów WSP, AP, UP 2018

Wydarzenie
Termin: 2018-10-13 09:00 - 2018-10-14 04:00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny  |  Miejscowość: Kraków

Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Akademii Pedagogicznej oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na Zjazd Absolwentów. Wydarzenie odbędzie się 13 października 2018 r. w budynku głównym przy ul. Podchorążych 2.

Zjazd Absolwentów to wyjątkowe spotkanie integrujące byłych studentów, wykładowców, pracowników i przyjaciół Uczelni. To doskonała okazja do spotkania po latach oraz zacieśniania więzi środowiska akademickiego Uniwersytetu. Pragniemy zgromadzić naszych absolwentów, aby wspólnie otworzyć kolejny rozdział w historii Uniwersytetu Pedagogicznego, zobaczyć jak przez lata nasza Uczelnia zmieniła swoje oblicze.

Program wydarzenia

ul. Podchorążych 2