Stypendium rektora dla najlepszych studentów

Stypendium Rektora dla najlepszych studentów może otrzymywać student, który uzyskał za rok studiów wysoką średnią ocen lub posiada osiągnięcia naukowe, artystyczne lub wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. O Stypendium Rektora dla najlepszych studentów może ubiegać się również student przyjęty na pierwszy rok studiów w roku złożenia egzaminu maturalnego, który jest laureatem olimpiady międzynarodowej albo laureatem lub finalistą olimpiady przedmiotowej o zasięgu ogólnopolskim.

W roku akademickim 2017/2018 Stypendium Rektora dla najlepszych studentów pierwszego stopnia wynosiło 1050 złotych miesięcznie.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych mogą składać wnioski o Stypendium Rektora dla najlepszych studentów na rok akademicki 2018/2019 w terminie od 16 do 27 lipca oraz od 3 września do 11 października 2018 r., w tym w soboty: 8, 15 i 22 września. Wnioski będą przyjmowane w Biurze Spraw Studenckich (pok. 14 lub 15, ul. Podchorążych 2) w godz. od 9.00 do 14.00.