23 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków, odbyło się wydarzenie – koncert „Małopolska dla Maturzystów” – dedykowane tegorocznym Maturzystom z Małopolski.

„Małopolska dla Maturzystów”, zdjęcie 1 (3)

Organizatorem głównym wydarzenia było Województwo Małopolskie, które chcąc uhonorować ten doniosły moment w życiu młodych Małopolan, zaprosiło do wspólnego świętowania gwiazdy polskiej sceny muzycznej; zagrali Margaret, Kamil Bednarek, Afromental.

Podczas wydarzenia obecni byli także przedstawiciele Krakowskich Uczelni Wyższych (w tym również Uniwersytetu Pedagogicznego), którzy wspierali tegorocznych maturzystów i udzielali informacji na temat poszczególnych kierunków studiów.

„Małopolska dla Maturzystów”, zdjęcie 2 (3)„Małopolska dla Maturzystów”, zdjęcie 3 (3)

W przerwie pomiędzy występami artystów miało miejsce wspólne odtańczenie poloneza, które nadało całości wydarzenia wzniosłości i uroczystego charakteru.

Trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów i życzymy studiów na wymarzonym kierunku.