W dniach 5-6 kwietnia 2018r. Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego gościło prof. Daniela Raichvarga z Uniwersytetu Burgundzkiego w Dijon we Francji, przewodniczącego Francuskiego Towarzystwa Société Française des Sciences de l'Information et de la Communication, koordynatora Terre de Louis Pasteur - sciences et patrimoines Francuskiej Akademii Nauk.

Profesor Daniel Raichvarg poprowadził warsztaty dla uczestników projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Podniesienie kompetencji dydaktycznych pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej" dotyczące innowacyjnych metod dydaktycznych w kształceniu akademickim - nauczanie problemowe i sytuacyjne INNOVATIVE TEACHING METHODS IN EDUCATION - CASE STUDY AND PROBLEM-BASED LEARNING.

uczestnicy warsztatów podczas zajęć uczestnicy warsztatów podczas zajęć

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego (loga)